Яндекс.Метрика

Димова шашка в домашніх умовах (Два Способу)

1 спосіб

— Тут ми розповімо вам, як виготовити якісну потужну димову шашку зі звичайних газет і аміачної селітри (нітрату амонію), яка продається в магазині добрив всього по 10-20 рублів за кілограм.

Спочатку необхідно приготувати розчин селітри. Один літр розчину повинен містити 300 грамів нітрату амонію.
Простіше кажучи, зважуємо 300 г аміачної селітри, всипаємо її в літрову пляшку і потім останню ущерть заливаємо воду і збовтуємо, щоб селітра розчинилася (вона розчиняється дуже добре).

Якщо зважувати неначе, то просто виберете ємність (в даному випадку — використовувалася півлітрова пластмасова пляшка від мінеральної води), в якій ви хочете навести розчин і наповніть її на третину аміачною селітрою:
Одного літра розчину, що містить 300 грамів нітрату амонію (аміачної селітри) вистачає приблизно для просочення 40 газетних аркушів.

Після цього залийте водою і дочекайтеся розчинення селітри (при цьому розчин стане дуже холодним). Вгорі зьявиться пінка, яку необхідно акуратно злити. Після в пляшку можна вставити пшікалку для квітів.
Тепер кладемо газетний лист на підлогу (подалі від стін, меблів і т.д.) і змочуємо його з пшикалки:

Після того як перший лист повністю просочиться розчином, кладемо на нього зверху інший лист, щільно його притискаємо і пшикати, поки він так само не намокне. Після того як намочіть останній лист з необхідного вам кількості, переверніть що отримала мокру стопку газет на зворотну сторону (щоб краще просочилися).
Тепер переходимо до сушки.
Газети можна розкласти і на підлозі. Але ні в якому разі не можна їх залишати на прямому сонячному світлі!
Після того як газети висохнуть, приступаємо до виготовлення димовух.

Виготовлення димовухі з 10 аркушів
Акуратно згинаємо проселітрованние газетний лист:

Потім ще раз згинаємо, Так робимо з десятьма листами. Беремо один зігнутий лист, щільно скручуємо його до середини, вкладаємо в нього інший і скручуємо далі. Коли знову доходимо до середини, вкладаємо ще лист. І т.д. Все має бути дуже щільно!

Після того, як закрутіть останній — перемотайте вийшло виріб скотчем і утромбуйте з торців. Начинка димовухі готова!

— Інші димовухі
Залежно від бажаного розміру та потужності димової шашки, можна по різному згинати проселітрованние листи. Головне, щоб димовуха не вийшла дуже тонкою і довгою або дуже товстої і короткою.
Наприклад, для виготовлення маленької димовухі з одного аркуша, останній краще зігнути вздовж 8 разів, а для трехлістовой — поперек в 8 разів:

І так далі … Все залежить від вашої фантазії.
Слід також зазначити, що виготовляти димові заряди більше ніж з 10 газетних аркушів не рекомендується, тому в процесі виділення диму може статися спалах, і ефект, зрозуміло, буде вже не той.

У процесі експерименту, на основі якого складалася ця стаття і робилися відповідні фото, було використано 150 грамів аміачної селітри (обьєм розчину — 0,5 літра). Вдалося проселітрованние 19 газетних листів і зробити димовухі з одного, трьох, пьяти і десяти листів (на фото — відповідно):

— Корпуси для димових шашок

Шашка, скручена з десяти листів, в процесі виділення диму розпушиться і може відбутися її загоряння (особливо, якщо ви використовуєте її на вітрі), що вкрай небажано. Необхідно виготовити корпус.
Для цього ідеально підійде півлітрова алюмінієва банка:

Акуратно виріжте у неї кришку зверху, а потім — повністю відріжте денце. Вставте туди скручену димовуху (якщо вона буде бовтатися, підмотайте її трохи звичайної папером), щоб вона дійшла до кінця. Після цього — зріжте зайвий метал так, щоб залишилися краю по 1 см:

Потім акуратно загніть їх:

Димовуха готова!

Для виготовлення корп
усів до інших димовух ви можете використовувати будь-які ємності, наприклад, балончик з-під дезодоранту. При цьому завжди слід памьятати, що обидва торця димовухі повинні бути відкриті.
Іноді доведеться підігнати саму димовуху (кількість аркушів і т.д.) під корпус. Тут дійте самі.

Зберігання і застосування димовух з газет
Щоб привести димовуху в дію — підпаліть її збоку і дочекайтеся коли з неї підуть струмені диму (це не небезпечно). Потім відкиньте убік.

Свіжоприготовані газетні димові шашки горять швидко і виділяють багато густого білого диму. Але якщо вони довго зберігаються (півроку і більше), то втрачають силу: їх важче пождечь, горять вони повільніше і диму менше.
Тому краще всього їх використовувати протягом 1-2 місяців з моменту виготовлення і зберігати в поліетиленових пакетах для захисту від вологи.

Заходи безпеки
Після роботи з аміачною селітрою необхідно ретельно вимити руки з милом, а також місце, де селітровалісь газети, усі ємності, трубки і т.д.
Зберігати готові димовухі необхідно подалі від вогню і від дітей!

У разі загоряння димової шашки в приміщенні, залити її водою або викинути через вікно на вулицю.
Ні в якому разі не можна її нічим накривати: для виділення диму не потрібно атмосферний кисень, тому вона не потухне (а що ще гірше — може що-небудь поруч підпалити!).

Відмова від відповідальності
Спосіб виготовлення димових зарядів з паперу і селітри відомий дуже давно і опублікований на багатьох ресурсах мережі Інтернет.
Викладена на даному сайті технологія лише докладніше описує методику виготовлення і призначена виключно для розважальних цілей.
За будь-які протизаконні дії, а також заподіяння шкоди здоровью безпосередньо самим виготовляти вироби (отруєння димом, опіки) або його компонентами (отруєння нітратом амонію), автор даної статті ніякої відповідальності не несе.
Не повторюйте ЦЬОГО!
Джерело ugroza.net

2 спосіб

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.