Яндекс.Метрика

Дерево щастя

Добрий день шановні рукодільниці! Хочу з Вами поділитися майстерністю, як вдома з елементарних речей можна створити напрочуд гарне дерево щастя, яке буде прикрашати ваш інтерьєр, і дарувати приємне відчуття від виконаної роботи.

1. -Робимо основу для нашого дерева. Для цього необхідно з газети сформувати щільну кульку, і так шар за шаром робимо круглий «мьячик» такого розміру, який вам необхідний. Потім останній верхній шар обмотуємо тонкої білої (або який-небудь інший світлої) папером, і перевьязуємо нитками, щоб закріпити і тримати в певній формі наш кульку.

2. Готуємо основні декоративні елементи — трояндочки і листочки. Вирізаємо з атласної стрічки або з органзи (це можуть бути залишки тканини, які залишилися від пошиття штор) смужки шириною приблизно 3-4 см, і довжиною 35-40.

Чим ширше і довше смужка, тим більше буде виходити трояндочка. Один край стрічки загинаємо під кутом в 45 градусів, і такий же рух робимо ще раз. Це буде майбутній бутончік нашої троянди. Потім від себе перекручуємо-стрічку на 180 градусів і закручуємо навколо бутона, потім ще перекручуємо — виходить ще лепесточек, і т.д. Так продовжуємо формувати пелюсточки до кінця стрічки, і при цьому, за допомогою клейового пістолета в процесі роботи необхідно закріплювати листочки, щоб вони надалі не розпадалися. —
Якщо ви бажаєте зробити дерево у зимовій тематиці, то замість листочків можна використовувати шматочки дощику, гілочки ялинки, блискучі квіточки або пелюсточки від інших декоративних гілочок. —
— Для повсякденного тематики можна зробити листочки також з атласної стрічки двох близьких за кольором зеленних відтінків. Для цього необхідно вирізати з стрічки листочки потрібної форми, і краю запаяти над палаючою свічок, щоб надалі вони не обтрепиваются. —
3. -Всі декоративні трояндочки і листочки за допомогою клейового пістолета закріплюємо на приготованому кульці, і на свій смак декоруємо додатковими елементамі.4. -Як стовбура використовувати можна різні палички, гілочки або що-небудь інше, що знайдете під рукою. Також за допомогою пістолета закріплюємо його на кульці, попередньо добре поглибивши. Інший край ствола фіксуємо за допомогою гіпсу в звичайному квітковому горщику. Якщо його необхідно задекорувати, то робіть все на свій смак.

Ось так вийшло дуже оригінальне і красиве дерево щастя. Творіть свої шедеври і прикрашайте будинок з великим задоволенням і відмінним настроєм!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.