Яндекс.Метрика

Декорування стін будівель

Декорування фасадів дозволяє надати споруді завершений привабливий вигляд. Існують різні способи оформлення зовнішніх стін будівель, і вибір тієї чи іншої технології, як правило, передбачається проектом будівництва.
Розглянемо деякі з існуючих методів декорування стін.
Обштукатурювання


Ця технологія дуже поширена і застосовується у відношенні як знову споруджуваних, так і ремонтованих споруд. В якості матеріалу використовуються декоративні штукатурні суміші, які наносяться вручну в один шар.
В наших широтах популярністю користується оштукатурювання з попередніми монтажем шару утеплювача. Пінополістирол або мінеральна вата кріпиться на огороджувальних конструкціях, після чого покривається армуючим шаром і оштукатурюється.
Декорування стін з використанням вентильованого фасаду


Ця система застосовується при використанні обробки з керамограніта, сайдингу, сендвіч-панелей і складається з підконструкції (шару утеплювача і вітрозахисту) і облицювання.
Використання бетону та гіпсу


Окремі декоративні елементи виконують з бетону. Це можуть бути колони, балюстради та інші елементи, які крім декоративних виконують ще і конструкційні функції. Бетонні частини мають велику вагу, за рахунок чого збільшують конструкцію, зате відрізняються великою довговічністю. Гіпс важить менше, але швидко зношується під дією опадів і вимагає регулярного нанесення захисного покриття.
Декорування за допомогою каменю і цегли


Натуральний камінь коштує недешево, також як і його укладання, тому декорування стін нерідко виконується за допомогою комбінування каменю з цеглою або іншими матеріалами. Виглядає таке рішення також досить естетично, а варто при цьому набагато дешевше.
Системи поліфасад


Інноваційна технологія Поліфасад надає можливість одночасно обробляти, утеплювати і шумоізолювати стіни конструкції. При цьому таке декорування стін коштує відносно недорого, виконується дуже швидко і надає безліч варіантів оформлення фасадів. Можна вибрати плити, виконані під камінь, цеглю, гальку, морське дно та ін.
Як бачите, існує безліч способів виконати зовнішню обробку будинку. Який з них віддати перевагу — вирішувати вам. Тут все буде залежати від вашого смаку і наявного бюджету.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.