Яндекс.Метрика

Декорування ліхтарика

Підсвічник у вигляді ліхтарика

Підсвічник у вигляді ліхтарика — це оригінальна прикраса інтерьєру. У темряві кімнати ліхтарик залишає химерні тіні на стінах і стелі — у формі зірочок, а також у вигляді метеликів, намальованих на склі. Декорувати його дуже цікаво і не складно.

Отже, які матеріали нам потрібно приготувати для роботи?

1. Заготівля-свічник у вигляді ліхтарика білого, сірого або будь-якого іншого кольору.
2. Грунт, найкраще прозорий.
3. Акрилові фарби і срібний контур по склу.
4. Плоскогубці, щоб виймати скла.
5. Плоска синтетична кисть середнього розміру і груба велика кисть.
6. Акриловий матовий або глянцевий лак.

Перший етап. Щоб працювати над ліхтариком було зручно, потрібно, насамперед, вийняти з нього всі стекла. Для цього скористаємося плоскогубцями, відігнемо металеві тримачі і акуратно витягнемо скельця. Після цього скла бажано протерти, щоб не було плям і відбитків пальців.

вийняти з нього всі стекла

Тепер наш свічник можна загрунтувати, не побоюючись, що грунт забруднить скла. Беремо плоску синтетичну кисть і покриваємо грунтом весь ліхтарик як зовні, так і зсередини. Залишаємо сохнути.

загрунтувати

Другий етап. Поки сохне грунт, можна зайнятися стеклами. У даному майстер-класі на склі срібним контуром були намальовані метелики. Але малюнок можна вибрати абсолютно будь-який. Підбираємо відповідний візерунок з Інтернету, зменшуємо картинку до розмірів скла і роздруковуємо. Якщо вдома немає принтера, зображення можна перевести олівцем з екрану монітора або навіть намалювати самостійно.

були намальовані метелики

Всього стекол шість, на кожному з них потрібно намалювати половину метелики, які потім складуться в три цілі метелика. Беремо картинку, кладемо її під скло, і на зовнішній стороні скла контуром обводимо просвічуване зображення.

скла контуром обводимо

Так малюємо контуром метелики на всіх шести стеклах і залишаємо їх сохнути приблизно на 12 годин. Процес висихання можна буде при бажанні прискорити феном.

на всіх шести стеклах

Третій етап. Повертаємося до нашого світильника. Тепер, коли грунт висох, свічник можна пофарбувати темно-коричневою акриловою фарбою. Розмішуємо необхідний відтінок на зворотному боці тарілки і зафарбовує весь ліхтарик зовні і всередині плоскою синтетичної пензлем.

пофарбувати акриловою фарбою

Коли фарба висохне, видавимо на чисту палітру-тарілку трохи срібного контуру, яким ми малювали метеликів. Візьмемо грубу велику кисть, вмочимо в срібну фарбу і поводимо кистю по палітрі, щоб позбутися від надлишків фарби. Зверніть увагу на те, що кисть повинна бути абсолютно сухий — тільки так можна отримати необхідний нам ефект.

Пройдемося пензлем по всьому свічнику, виділяючи виступаючі місця і залишаючи тонкі смужки срібла. Це додасть нашій заготівлі благородно зістарений вигляд. Зірочки можна виділити особливо, пройшовшись навколо них срібною фарбою.

смужки срібла
благородно зістарений вигляд
Вид старовини

Четвертий етап. Після висихання фарби покриваємо свічник акриловим лаком і чекаємо, коли він висохне. Повністю лак сохне за 24 години, але перестає бути липким вже через кілька годин.

покриваємо свічник акриловим лаком

Коли лак висохне, а заодно висохнуть і метелики, скла можна буде вставляти назад. У цьому нам допоможуть також плоскогубці або будь-який інший металевий підручний інструмент, який здасться вам зручним.

От і все, скла на місці, ліхтарик готовий. Тепер можна встановлювати всередину свічку і насолоджуватися його красою.

скла на місці ліхтарик готовий
декорування ліхтаря

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.