Яндекс.Метрика

Цукерниця з газетних трубочок

Вітаю всіх майстрів і майстринь ручного творчості! Ще зовсім недавно я навіть не уявляла, що із самих звичайних газет і журналів можуть вийти воістину дивні речі. Величезний плюс цього матеріалу — його доступність і дешевизна. Погодьтеся, адже не кожному по кишені купувати дорогі «розхідники». Пропоную вашій увазі покроковий майстер-клас з виготовлення цукерниці, створеної із самих звичайних газетних трубочок.

Цукерниця з газетних трубочок
Цукерниця з газетних трубочок

Матеріали:
Отже, з матеріалів нам будуть потрібні газети чи журнали — у кого що є. Я крутила трубочки з журналів, т.к. від такого паперу не так брудняться руки.
Клей. Можна використовувати звичайний клей ПВА або полімерний клей, підійде також і клей-олівець.
Канцелярський ножик — з його допомогою будемо нарізати смужки.
Довга вьязальний спиця, бажано вибирати товстіший.
Фарби. Я використовувала акрилову фарбу «Антична бронза». Можна використовувати фарбу в балончиках, але хочу заздалегідь застерегти від її використання в домашніх умовах. Звичайно, колір виробу виходить чудовим, але, народ, в квартирі буде моторошно смердіти ацетоном! Найкраще цю процедуру провести на вулиці, якщо дозволяють погодні умови. Тим більше, що фарба сохне досить швидко.
Декоративні елементи для прикраси цукерниці. У моєму випадку використовувалися звичайні пришивні стрази, які я в кінці роботи приклеїла полімерним клеєм.
Процес виготовлення виглядає так:
З приготуваннями закінчили, тепер саме час приступити до створення газетних трубочок.
Довжина паперу може бути будь-який — це буде залежати від того, з чого ви будете крутити трубочки. Чим довше смужка, тим довшим буде трубочка. Смужки по ширині я робила 5см. Хочу сказати відразу, що трубочок потрібно накрутити досить багато. Так що слід запастися терпінням, я крутила, коли дивилася фільми — і справа, і користь одночасно. Крутити трубочки бажано під кутом (приблизно 30-35 градусів), тоді вони виходять пластичними і міцними.

Цукерниця з газетних трубочок
Цукерниця з газетних трубочок

Коли ви зробите достатню кількість трубочок, можна буде приступати до найцікавішого — до створення власного шедевра. Так-так, саме шедевра, бо другої такої вази ви ніде не знайдете!
1. Для початку потрібно зробити дно цукерниці. Як заготовки я використовувала невеликий квітковий горщик. Для роботи мені потрібні були плоскі трубочки, тому я їх розкотила звичайної кухонної качалкою. Обертаючи форму трубочками, добре промазуємо їх клеєм. Даю час для висихання.

Цукерниця з газетних трубочок

2. Далі я заповнюю формочку. На звичайну кулькову ручку накручую трубочки, їх також періодично промазують клеєм. Варіантів як заповнити середину досить багато. Все залежить від вашої фантазії і розміру форми.

Цукерниця з газетних трубочок

3. Кладу в центр форму-заготовку, з чотирьох сторін приклеюю круглі заготовки. Даю можливість клею просохнути, щоб надалі, коли будуть фіксуватися заготовки, вони залишалися на своїх місцях. Якщо у вашому варіанті вазочки є порожнечі, їх можна заповнити, накрутивши кружечків або овалів, їх теж необхідно приклеїти.

Цукерниця з газетних трубочок

4. Тепер всю заготовку необхідно обгорнути трубочками, кожен шар добре промазати клеєм. Порожнечі в формі потрібно заповнити. Обклеювати форму потрібно в кілька шарів, щоб надалі на ній змогла закріпитися наступна деталь. У моєму випадку її ширина склала 1см. Все добре має просохнути.

Цукерниця з газетних трубочок

5. Тепер, коли у мене є вже готова основа вазочки для цукерок, можна приступати до формованию її стінок. Найпростішим варіантом буде накрутити круглих заготовок, різних розмірів. Нагадую, я їх крутила на кулькову ручку, кожен виток промазуйте клеєм. Якщо ви надалі будете прикрашати вазочку стразами, то кращ
е накручувати на тонку основу, щоб отвір був маленьким, тому що потім нікуди буде намазувати клей або потрібно буде вибирати декоративні елементи побільше.

Цукерниця з газетних трубочок

6. Коли стінки вазочки добре просохнуть, можна подумати про те, які у неї будуть ніжки. Знову ж, з тих же круглих заготовок різного розміру формуємо ніжки, у вигляді пірамідки.

Цукерниця з газетних трубочок
Цукерниця з газетних трубочок

7. Коли вазочка добре просохне, можна приступати до заключного етапу — фарбування та декорування. Як вже говорилося раніше, я використовувала акрилову фарбу кольору «Антична бронза». Як декор використовувала стрази, які «посадила» на клей.

Цукерниця з газетних трубочок

Ось, в принципі, і все. Ваза-конфетніца з газетних трубочок готова. Бажаю вам творчого натхнення і польоту фантазії!

Цукерниця з газетних трубочок

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.