Яндекс.Метрика

Цукерковий букет з кольорового паперу

Кольоровий папір — сприятливий матеріал для творчості з дітьми. З двосторонньої кольорового паперу можна придумати обьємні вироби, а потім піднести їх у якості подарунка. Ми, наприклад, разом з доньками спробували зробити ось такі квіти, дуже схожі на троянди. У результаті вийшов красивий цукерковий букет.

Для роботи знадобилося:
1) двостороння кольоровий папір-
2) пластилін (краще затвердевающий), можна використовувати і тісто для ліплення-
3) трубочки для коктейлю-
4) ножиці, клей-олівець, силіконовий клей, простий олівець і лінійка.

Для роботи понадобілос

Всю роботу можна розділити на кілька етапів.
Квітка.
1. Спочатку ми заготовили смужки з кольорового паперу для майбутніх пелюсток. Для цього за допомогою лінійки і олівця розлініяний лист кольорового паперу. Ширина смужок може бути різною. Чим пелюстки будуть вже, тим квітка вийде легким. Ширина наших смужок — 1 см. Мені здалося це оптимальної величиною. Не надто широкі і не зовсім вузькі для маленьких пальчиків. Довжина смужок залежить від розміру паперу. Ми розрізали аркуш паперу по всій довжині, а потім кожну смугу поділили надвоє, щоб не залишалося обрізків. Дану роботу цілком можна довірити дитині, який непогано володіє ножицями. Навіть якщо він трошки помилиться, це не позначиться на кінцевому результаті.

смужки з кольорового паперу
смужки з паперу

2. Далі зробили пелюстки. Намазували клеєм краєчок і зьєднували два кінця смужки петелькою. На кожну квітку знадобилося 22 пелюстки. З листа кольорового паперу приблизно формату А-4 у нас виходили 2 квіточки.

Далі зробили пелюстки

3. Найцікавішим було створення квіточки. Підставою став заздалегідь вирізаний кружок діаметром 2-3 см. На нього ми приклеювали наші петельки в три ряди по 6 штук в шаховому порядку. Наприкінці склеїли разом 4 лепесточка. Перевернули квітка кружечком вгору і акуратно вклеїли серединку з пелюсток.

створення квіточки
заздалегідь вирізаний кружок
приклеювали наші петельки в три ряди

4. Для серцевини квітів можна використовувати затвердевающий пластилін або тісто для ліплення, намистини, стрази, бісер, гудзики. Серединку можна зробити з фольги або глянцевого картону. Ми ж вирішили для цієї мети використовувати цукерки.

З зеленого паперу вирізали смужку

Стебло з листочками.
1. З зеленого паперу вирізали смужку шириною 3 см. намазувати її клеєм і обертали навколо коктейльної трубочки по діагоналі.

Для листочків брали смужки

2. Для листочків брали смужки шириною 1,5 см і довжиною 10 — 15 см, які вирізали у вигляді листочків. Намазали клеєм половинку листочка і так само обернули навколо стеблинки.

виліпили з пластиліну

3. Квітколоже ми виліпили з пластиліну і прикріпили до стебла.

квіти з паперу

Залишилося зьєднати стеблинка з квіткою за допомогою клею. Так як квіти наші вийшли досить важкими через цукерок, то ми фіксували їх силіконовим клеєм.

Ось такі красиві квіти з паперу у нас вийшли. До речі, їх можна використовувати для обьємних аплікацій або вітальних листівок. Без стеблинок квіти відмінно виглядатимуть на подарунковій упаковці або саморобної фоторамці. Ми ж вирішили змайструвати цукерковий букет для дитячого садка на 1 вересня. Додали яскравості за допомогою блискіток. Придумали оригінальну вазочку з картону і цукерок. У підсумку наша саморобка не тільки прикрасила інтерьєр групи, але й стала предметом гордості наших дівчаток, які брали активну участь у її створенні.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.