Яндекс.Метрика

Цікаві ідеї для натяжної стелі в дитячій кімнаті.

звездное небо

 

Цікаві ідеї для натяжних стель в дитячій кімнаті.


Всі малюки за своєю природою допитливі. Їх мозок знаходиться в постійному пошуку всього нового і цікавого. Наш величезний світ для них — об’єкт постійного вивчення, джерело натхнення та нових відкриттів. Тому так важливо дозволити дитині рости відкритим і вільним. А для цього необхідно зробити навколишній його світ зручним, безпечним і насиченим яскравими емоціями. Це стосується, зокрема, й кімнати, де живе маленький дослідник.
Само собою зрозуміло, що кімната повинна бути виконана у світлих позитивних тонах і максимально задовольняти потреби свого мешканця. Вона повинна бути, насамперед, цікавою та пізнавальною, щоб і тут маленька людина продовжувала свої дослідження.


potolok deti

Все це повною мірою стосується і потолка. Якщо ваша дитина спокійна і любить мріяти, можна зробити йому стелю у вигляді зоряного неба або просто неба, на яке можна милуватися лежачи на ліжку або на підлозі. Особливо чудово буде виглядати стеля з мерехтливими зірками. Шпалери в кімнаті також можна виконати в такому ж стилі.
Якщо у вас хлопчик, який любить будувати або ремонтувати, потрібно підібрати йому відповідний інтер’єр, який би був продовженням його натури. Всю кімнату потрібно облаштувати під його інтереси. Не є винятком і стеля. Його можна зробити багатоярусним, з об’ємними малюнками різних інструментів, який був би продовженням всієї кімнати, виконаної в такому ж стилі: з численними поличками і скриньками, де будуть зберігатися «потрібні» інструменти.
Якщо у вас росте маленька принцеса, то її кімната, відповідно, повинна нагадувати королівські покої. І стеля також повинна підходити під загальний інтер’єр. її можна зробити також багаторівневою, з малюнками канделябрів або різьблених віконечок. Якщо дівчинка велика фантазерка, їй ідеально підійде стеля з фантастичними квітами і дивовижними птахами, або з дивовижними рослинами, смыкающими свої крони над її головою.
potolok-dety2
Малюкам можна зробити натяжну стелю, як і шпалери в кімнаті, з різними дитячими іграшками, зайчиками і ведмежатами, або намалювати на стелі веселе сонечко.


potolok-v-detskoy


Для любителів підводного світу, можна перетворити кімнату в справжню підводний човен, з ілюмінатором на стелі. При цьому можна використовувати натяжну стелю з фотодруком у вигляді екзотичних рибок або інших мешканців підводного світу. Тільки уявіть собі кімнату, стіни якої змальовані коралами і рибками, а на натяжній стелі, велично дрейфують кити або скати-манти.
Словом, немає меж для фантазії люблячих батьків. А незаперечні переваги натяжних стель, дозволяють їм зайняти своє місце в кімнаті малюка, не викликаючи сумнівів і побоювань з боку батьків. Про всі переваги натяжних стель ви можете прочитати на нашем сайте. Крім того, тут ви знайдете масу ідей для дизайну інтер’єру не тільки дитячої кімнати, але і всього вашого будинку.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.