Яндекс.Метрика

Букет з осіннього листя

Осінньої часом так хочеться, щоб будинок виглядав теплим і затишним. А адже навіть невеликий букетик, який грає яскравими фарбами, здатний оживити інтерьєр квартири і підняти настрій в ці похмурі, дощові, непогожі дні. І зовсім не обовьязково поспішати до квіткового кіоску в гонитві за гарним настроєм. Яскравий і оригінальний букетик можна змайструвати з різнокольорових осіннього листя, якими так щедро нас обдаровує осінь.
Для того щоб зробити букет нам будуть потрібні: красиві осінні листочки (намагайтеся брати листя мають досить жилаву, але разом з тим і досить гнучку основу, наприклад: листя клена, винограду, липи), гілочки горобини або калини, блюдце, ножиці, скотч, нитки і трохи фантазії.

І так, спочатку ми займемося прикрасою нашого блюдця, яке і послужить основою для майбутнього букета. Щоб «ложе» букета було більш оригінальним і барвистим, можна використовувати листя різних дерев і чагарників, гілочки калини або горобини, стебла сухоцвітів. Так як, наш букетик передбачає особливої довговічності, ми будемо кріпити листя до блюдця просто за допомогою скотча.

листя різних дерев
кріпити листя до блюдця
кріпити за допомогою скотча
букет

Коли основа буде підготовлено, можна приступати і до виготовлення квітів. Для цього ми будемо використовувати самі звичайні листи. Беремо один листочок і скачуємо його в трубочку — це серцевина нашого майбутнього квітки. Щоб записів не розкручувався, нижню частину отриманої серцевини прихоплюємо нитками.

скачуємо листочок в трубочку
листочок в трубочку

Тепер приступаємо до виготовлення інших пелюсток для наших осінніх квітів. Складаємо лист навпіл і, обертаючи його навколо сердцевинки, формуємо пелюстка. Сформувавши кожний наступний пелюстка, не забувайте добре примотували його нитками до основи, щоб квітка не втратив форму і не розсипався.

виготовленню інших пелюсток
повторюємо операції
скручуємо ещ
вийшов квіточку

Коли необхідне для вашого букета кількість квітів буде готове, можна приступати до складання букета. Чи не ускладнюємо собі завдання і кріпимо квіти до основі все тим же скотчем. Тепер залишається тільки доповнити композицію невеликими декоративними гілочками і наш осінній букет готовий.

композиції прості у виконанні
Букет з осіннього листя
робимо букет з листя

Такі композиції досить прості у виконанні, тому навіть їх недовговічність — це не проблема. Щоб трохи продовжити життя такому букетику можна додати в блюдце невелику кількість води, але міняти її доведеться щодня. Так що — це скоріше зайва роботи, адже щедра на фарби осінь дозволяє створювати маленькі шедеври з осіннього листя, як тільки у вас зьявитися бажання творити.

букет своїми руками

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.