Яндекс.Метрика

Будинок з бруса.Основні етапи будівництва.

Практично кожен житель сучасного мегаполісу одного разу починає хотіти уникнути усієї цієї метушні і стати ближче до природи. Саме з цієї причини за останні роки стали сильно затребувані будинки з дерева.

У наш час існує багато фірм, які роблять финские дома из бруса . Ці будинки екологічно чисті і безпечні. Якщо ви захотіли собі саме такий будинок, то вам слід звернутися в спеціальну фірму, що займається таким видом діяльності.

дом из бруса

Основним видом для діяльності подібних фірм — це, звичайно, будівництво дерев’яних споруд : лазні, альтанки і будиночки для відпочинку. Фірми гарантують високу якість, тому що уся робота виконується робітниками з високою кваліфікацією.

Усі компанії спеціалізуються на спорудженні дерев’яних будинків з найрізноманітніших матеріалів — профільований брус, оцилиндрованные колоди, і звичайно ж, застосовується ручне вирубування лісів і їх подальша обробка. У наш час наука досягла великих успіхів —

Останнім часом будівництво будинків з бруса стало дуже модним. Такі будинки виходять добротними, міцними і довговічними. Брус у будівництві дерев’яних будинків практично незамінний, адже це найпростіший матеріал і досить міцний, а також економічний. Якщо зруб у бруса буде квадратного перерізу, то вам повезло ще набагато більше.

дом из бруса1

У будівництві можна використати брус з невеликою острожкой, чистий брус, оброблений брус і ще багато інших видів і форм бруса. Для обшивки на таких будинках використовується вагонка, блокхаус і сайдинг. Усі ці матеріали добре підійдуть для зовнішньої обшивки будови, тому що дерево — дуже багатофункціональний матеріал.

Для обшивки усередині будинку використовується вагонка і гапсокартон. Також дерев’яний будинок з профільованого бруса, як ніякий інший, підійде саме тим людям, які не збираються обшивати або утепляти стіни будинку. Стіни з бруса відмінно тримають тепло і красиво виглядають без всякої обробки.

Для того, щоб Перший — це заливка фундаменту, спорудження даху і зведення стін. І тільки, коли усе це зроблено, можна приступати до другого етапу: починати підведення комунікацій, ставити вікна, встановлювати вхідні і міжкімнатні двері і займатися внутрішньою обробкою.

Звичайно, бажано між двома етапами зробити невелику перерву від трьох місяців до напівроку. За цей час будинок дасть достатнє осідання, а стіни з бруса зможуть висохнути, щоб потім не зіпсувалася обшивка.

Будь-яка компанія надасть вам проекти з яких ви виберіть відповідний для себе і по ньому буде побудований ваш будинок з бруса.

Ви зможете упродовж усього будівництва будинку коригувати які-небудь окремі деталі, адже дерево це не цеглина — його завжди можна виправити, правда, поки воно не висохне. Таким чином можна зрозуміти, що будинок з бруса це досить економічний і вигідний проект.

 

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.