Яндекс.Метрика

Брелок з бісеру «Крокодильчик»

Брелок з бісеру «Крокодильчик»

Пропонуємо сплести оригінальний брелок з бісеру у формі крокодильчика паралельним плетінням. Він підійде до будь-якого набору ключів, надавши їм привабливий і веселий вигляд. Для плетіння такого брелка нам знадобиться обовьязково волосінь для бісероплетіння білого кольору діаметром 0,35 мм і довжиною 120 см, а також бісер розміру № 8 білого і червоного кольорів, бісер більш великого розміру — 1 золотистого кольору для носика і 2 чорного кольору для очей.

плетіння брелка знадобиться

Починаємо плетіння брелка з носа. Для цього на один кінець волосіні нанизуємо бисерину золотистого кольору і одну бісерину білого кольору, а інший кінець волосіні протягуємо через білу бісерину. Далі затягуємо волосінь, розподіляючи бісер посередині.

Починаємо плетіння
інший кінець волосіні протягуємо
затягуємо волосінь

Далі набираємо 2 червоних бісеру аналогічним способом і затягуємо. Також набираємо дві білі бісеріни і затягуємо.

набираємо 2 червоних бісеру
набирати бісер на волосінь
затягуємо

Продовжуємо набирати бісер на волосінь і плести брелок таким чином: 2 червоних і затягуємо, 3 білих і затягуємо, 3 червоних і затягуємо.

Кожен ряд добре затягуємо
брелок з бісеру
брелок з бісеру

Далі знову 3 білих, 3 червоних і 4 білих. Кожен ряд добре затягуємо. Потім плетемо ряд, в якому будуть очі з чорного бісеру — набираємо 1 червону бісерину, 1 чорну, 1 червону, 1 чорну і 1 червону. Затягуємо.

брелок з бісеру
брелок з бісеру
голова крокодильчика

Після очей плетемо шию крокодильчика — набираємо 4 білих, затягуємо волосінь, потім 3 червоних, затягуємо. Далі плетіння триває таким чином: 3 білих, затягуємо, 4 червоних, затягуємо, 4 білих, затягуємо і 4 червоних, затягуємо.

плетемо шию крокодильчика
брелок з бісеру
брелок з бісеру

Починаємо робити ряди, в яких будуть плестися лапки крокодильчика. Спочатку набираємо на один кінець волосіні 4 червоних і 1 білу бісеріни, далі кінець протягуємо через червоні, залишаючи білу і затягуємо.

брелок з бісеру
брелок з бісеру
брелок з бісеру

З іншого боку проробляємо ті ж дії.

брелок з бісеру
брелок з бісеру
плетемо останню лапку

Після низки з лапками плетемо ряд тулуба: набираємо 4 білих бісеріни і затягуємо, потім 5 червоних і затягуємо, далі 5 білих, затягуємо, 5 червоних, затягуємо. Плетемо ряд з другою парою лапок: набираємо на один кінець волосіні 4 червоних і 1 білу бісерину, протягуємо волосінь через червоні і затягуємо. Аналогічно плетемо останню лапку.

брелок з бісеру
брелок з бісеру
брелок з бісеру

Після низки з останньою парою лапок нанизуємо на волосінь 4 білі бісеріни і затягуємо, потім 4 червоні і також затягуємо. Далі 3 білі, 3 червоні, 2 білі, 2 червоні і знову 2 білі. Після кожного набору бісеру не забуваємо затягув

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.