Яндекс.Метрика

Брелок на ключі з винної пробки

Із, здавалося б, абсолютно непотрібних   у життi штучок, деколи можна зробити досить оригінальну і корисну річ. Сьогодні ми будемо робити брелок на ключі з винної пробки своїми руками.

Принадність цієї саморобки полягає в її простоті і оригінальності. Такий подарунок батькам або друзям зможе зробити навіть дитина.
Крім того, створити таку прикрасу на ключі можна використовуючи безліч різних матеріалів — намистини, гудзики, пірьячко, а так само різні дрібні брязкальця.
Ну і ще одна перевага — навіть перебуваючи на річці або озері ви можете не переживати, що ключі, впавши в оду потонуть. Такі брелоки дуже зручні для любителів риболовлі або дачників.
І так.

Для того щоб зробити брелок на ключі з винної пробки своїми руками, ми будемо використовувати наступні матеріали: товсті нитки, голку, намистини різних розмірів, ножиці, винну пробку і трохи фантазії.

1. Насамперед необхідно підібрати відповідну пробку для нашого майбутнього брелока. Хоча на перший погляд вони здаються абсолютно однаковими, але це не зовсім так. Для роботи підійдуть тільки пробки з щільною, несильно пористою структурою (інакше пробка просто почне кришитися і розсипатися під час процесу виготовлення). Та й малюнок на пробці може бути, як жіночим — гілки сакури, зображення квітів і т.д., так і абсолютно чоловічим або нейтральним.

необхідні матеріали

2. Приступаємо до роботи. Втягає в голку нитку і проколюємо нашу винну пробку наскрізь. Робимо все дуже акуратно, щоб не поранитися голкою і не розкришити пробку.

протикаємо пробку

3. Обрізаємо нитку, звільняючи її від голки. Мій брелок призначається для жінки, тому для декору будуть використовуватися різні намистини. Якщо ж ви вирішили зробити такий брелок в подарунок чоловікові, то й аксесуари будуть потрібні відповідні — не настільки жіночні.
З одного боку нашої пробки завьязуємо міцний вузол і починаємо нанизувати на нитку намистини. Я робила фіксацію після кожної намистинки, завьязуючи невеликі вузли. Зайвий кінець ниток відрізаємо після того, як буде зафіксована остання намистина.

Обрізаємо нитку

4. Тепер приступаємо до декорації верхньої частини нашого брелока. Завьязуємо вузол, а на вільні кінці ниток нанизуємо по одній намистині.

приступаємо до декорації

5. Кінці ниток опускаємо вниз і міцно фіксуємо під заторної основою брелока. Зайву довжину ниток прибираємо ножицями.

Кінці ниток опускаємо вниз

6. До верхньої частини брелока кріпимо кільце з ланцюжком.

кріпимо кільце

7. Тепер наш брелок повністю готовий.

Брелок своїми руками

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.