Яндекс.Метрика

Браслет Шамбала

З кожним днем в моду входять все нові і нові тенденції, які з легкістю можуть зробити ваш стиль більш оригінальним і неповторним. Одним з таких модних входжень є браслет Шамбала. Тільки зьявившись на обкладинках гламурних журналів, на фотографіях з світовими зірками, цей браслет знайшов своє покликання і серед решти населення. Ви можете думати, що це простий збіг, адже кожна модниця просто стежить за своїм стилем і хоче надати своєму увазі новизну, але це не зовсім так. Традиція носити даний вид браслета має свій початок ще з давніх часів. Браслет Шамбала — як вид амулета і оберега, який оберігає носія його від різних злих духів і направляє на успіх. Найголовніше — це те, що цей чудовий браслет ви можете зробити і самі.

Якщо ви зважилися піти на шлях успіху і зробити браслет Шамбала, то запасіться такими матеріалами як: вощена нитка 1,5 — 2 метри, 5 намистин одного кольору, 2 намистини іншого кольору і ще 2 намистини вже третій кольору або просто іншого відтінку трохи менше, ніж попередні, щоб у підсумку вийшло 9 намистин.

намистини

Тепер беремо нашу вощений нитку і відрізаємо основу для самого браслета. Щоб правильно виміряти основу, просто обхопіть ниткою руку в її широкому місці, тобто на кісточках руки, але залиште в запасі з обох сторін по сантиметру або навіть два.
Закріплюємо цю нитку за допомогою скотча або ставимо на неї, залишивши при цьому сантиметра 4 або 5, небудь важке. Відрізаємо сантиметрів 10 нитки, що залишилася вощений нитка складаємо удвічі і на середині прикладаємо до нашої нитки-основі, робимо вузлик.

Закріплюємо нитку

Найскладніше в цьому браслеті — це навчитися правильно, робити вузли. Ліву нитку пускаємо під праву, а праву запускаємо під основу і випускаємо через ліву. Затягуємо вузлик плотненько. Наступний вузлик робимо за тією ж схемою, тільки замість лівої нитки ми почнемо з правою.

Затягуємо вузлик
Ліву нитку пускаємо під праву

Проплетаем ще таких 4 ряди, або ж просто робимо 4 вузлика, тільки закріплюємо їх з різних сторін. Тепер саме час нанизати першу намистинку.

направляємо намистину

Коли ви нанизали вже перший намистину, то закріплюємо її такими ж вузликами, як до цього. Після того, як ми закріпили намистину, то нам необхідно ще проплести 4 ряди. І одягаємо вже намистинку іншого кольору або відтінку.

вузлик робимо

Далі плетемо також як і попередні ряди. Дивимося, щоб відстань наших намистин було приблизно однакове. Після другої намистини ми проплетаем намистини як перший кольору ще три штучки, а потім додаємо намистину другого кольору і закріплюємо першим кольором. Після останньої намистини проплетаем 4 ряди і робимо вузлик.

Проплетаем ще таких 4 ряди

Останнє, що сталось нам зробити — це застібку. На кінці браслета ми одягаємо по намистині розміром менше, ніж були попередні, схрещуємо кінці ниток і проплетаем кілька рядів з нитки, яку ми відрізали 10сантіметров. З внутрішньої сторони можна проклеїти застібку.

можна проклеїти застібку
Браслет Шамбала

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.