Яндекс.Метрика

Ажурний браслет

Як відомо,  при першому знайомстві людину оцінюють за її зовнішністі, одяг і  який вона має вправний і неповторний стиль. Що хлопець, що дівчина повинні показати себе з кращого боку.

Більш того, дівчата можуть бути одягнені скромно, але вельми вишукано.

Кожна деталь жіночого туалету повинна підкреслювати попередню, якщо ж якась деталь буде упущена, то всі ваші старання підуть нанівець, а приклад несмаку запам’ятається надовго.

Нехай ваш наряд буде навіть строгим, але він зобов’язаний включати в себе щось незвичайне — своєрідну родзинку.

Такий родзинкою може стати елегантний, але в теж час особливо не виділяється браслет, зроблений своїми руками.
Для нашого браслета нам знадобляться такі матеріали: шматочок старого білого поясу (основа браслета), чорний бісер, клейові срібні квадратики, ножиці, шило, клей і нитка з бісерною голкою.

Кольори ви можете змінити і підібрати свої.

Ажурний браслет

Насамперед, беремо наш старий білий поясок і обкручуємо його навколо руки два або три рази (це залежить від того, який браслет ви хочете з двох шарів або трьох), непотрібну частину відрізаємо.

Потім робимо шилом кілька дірочок, щоб згодом, браслет можна було спокійно одягати, як годинник, а не бояться за те, що застібка може поламатися. На відстані 3-4 сантиметрів клеєм квадратики, можна прямо, а можна розгорнути в форму ромба, як показано на фотографіях нижче.

Ажурний браслет
Ажурний браслет

Тепер робимо перший стібок. Набираємо на голку з ниткою 12 чорних бісеринок, і протягуємо по діагоналі і закріплюємо із зворотного боку, як показано на наступній фотографії. Nota Bene! Запамьятати, що, коли вам необхідно змінити нитку, то не слід накручуй величезний моток, достатньо тієї довжини, яка буде обвиває частина вашої руки до ліктя, інакше вона заплутається і порветься.

Ажурний браслет

Схема даного стібка дуже проста, адже вам просто необхідно зробити по всьому браслету стібки у вигляді зигзага.

Ажурний браслет

Коли ми закінчили з першим зигзагом, то приступаємо до зворотного зигзагу. Цю процедуру робимо так, щоб у вас вийшли ромби навколо клейових каменів.

Ажурний браслет

Приймайте вітання, адже ваш браслет готовий! Все, що вам залишилося так це вкрити його і з гордістю, що він зроблений вашими руками, носити. Більш того, такий браслет не соромно презентувати і знайомим як сувенір на памьять.

Ажурний браслет

Якщо ви берете ті ж кольори, що і в даному майстер-класі, то врахуйте, що браслет підійде як до білих годинах, так і чорним. Браслет додасть як гармонію, так і невелику скромну елегантність вашого виду в цілому.

Ажурний браслет

2 комментария на “Ажурний браслет”

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.