Яндекс.Метрика

Ажурна свічка

Ажурна свічка може бути красивою дрібницею в вашому дизайні інтерьєру, що може подарувати вам якусь особливу атмосферу, або може стати привабливим доповненням до романтичного вечора чи ночі. До того ж, ажурна січа відрізняється від звичайних свічок своєю унікальністю і оригінальністю. Виготовити її можна власноруч в домашніх умовах, для цього не потрібно великої кількості часу і матеріальних коштів.
Отже, для виготовлення ажурною свічки вам буде потрібно:
1. Маса свічкова. Простий спосіб її отримання, це розтоплене звичайних свічок на водяній бані або просто ви звичайному посуді.
2. Гніт. Його можна отримати, скрутивши нитку в декілька шарів, або взяти вузький шнурок.
3. Тримач для гнота, який можна взяти з використаної свічки. Щоб була в алюмінієвому піддоні.
4. Форма. Нею може послужити звичайний скляний або пластиковий стакан.
5. Лід, сніг або просто холодна вода.
Також можна використовувати різні ароматизатори (це може бути ваше улюблене або будь-яке інше ефірне масло), і барвник (воскові крейди або звичайні барвники використовують для додання красивого і приємного кольору).
Зібравши всі необхідні елементи, ви можете сміливо приступати до роботи.
1. Для отримання свічковий маси наструганного або роздавите парафін. Все це потрібно поставити на водяну баню в не потрібною алюмінієвому посуді. Сюди ж ви можете за бажанням додати барвник, а після розтоплення можете додати кілька крапель ефірного масла.

Ажурна свічка

2. Зафіксуйте розтопленим парафіном тримач з гнотом і дайте йому застигнути.

Ажурна свічка
Ажурна свічка
Ажурна свічка

3. Далі заливати парафін коштує в маленьких кількостях, при цьому завжди необхідно давати застигати попередньому шару.
4. Після того як ви заллєте третій шар, стоїть по трохи в різні місця сипати сніг, подрібнений в крихту лід або капати холодну воду.

Ажурна свічка

5. Після того як свічкова маса закінчиться, потрібно дати свічці час для того, щоб вона охолола. Цей процес обовьязковий, і таким способом ви не пошкодити форму.

Ажурна свічка

6. Для того щоб вийняти без праці свічку з форми можна горизонтально потримати її під струменем гарячої води. Ще свічку можна вийняти за допомогою ножа, акуратно відділяючи свічку ножем від форми.

Ажурна свічка

Ваша ажурна свічка готова! Якщо ви робили її з метою прикрасити, різноманітити або додати якусь родзинку в дизайн інтерьєру, ви можете перетворити її зовнішній вигляд за допомогою підручних матеріалів, як показано на картинці.

Ажурна свічка
Ажурна свічка

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.