Яндекс.Метрика

Апгрейд гасового ліхтарика

Так уже повелося в старих сільських будинках, що навіть сама непотрібна і абсолютно застаріла річ ні в якому разі не могла бути викинута, а неслася подалі «з очей геть», в надії, що коли-небудь знадобиться. І адже придалася.
Зі старого гасового ліхтаря вийшов чудовий електричний світильник на ганок дачного будиночка. Можна, звичайно, купити в магазині готовий, але є у формах старих речей щось невловимо привабливе. Та й зроблений своїми руками предмет інтерьєру вигідно підкреслить вашу індивідуальність.

Вам знадобитися:
• сам ліхтар
• лампочка (краще енергозберігаюча, вона менше нагрівається)
• електричний патрон для лампочки
• провід
• шматочок жерсті або фанери
• трохи нітроемалі для фарбування
• кілька саморізів
• 3-4 години вільного часу

Спочатку ліхтарик потрібно розібрати. Акуратно вийміть скло і ту частину, на яку він спирається нижньою кромкою.

Апгрейд гасового ліхтарика

Знизу по діаметру електричного патрона будь-яким доступним інструментом виріжте отвір.

Апгрейд гасового ліхтарика

На фото висвердлите дрилем по периметру і оброблено круглим напилком. Те ж саме потрібно зробити з опорою скла тільки вибрати діаметр за розміром спідниці патрона.
Зсередини ліхтаря і у верхній частині вертикальної стійки просвердлите два отвори діаметром 8мм. і протягніть в них дріт.

Апгрейд гасового ліхтарика
Апгрейд гасового ліхтарика

Наступний крок — закріпити патрон на основі з тонкої жерсті або фанери і саморізами прикрутити до дна ліхтаря. Тепер всю конструкцію потрібно почистити наждачним папером, знежирити і пофарбувати в кілька шарів нітроемалью. Якщо подобається вінтажна обшарпаність, можна і не фарбувати.

При остаточному складанні спочатку помістіть лампочку всередину скляної колби. Потім вставте їх разом в корпус ліхтаря. Потім злегка підніміть скло і, поспішаючи, використовуючи щілину, що утворилася під склом, вкрутите лампочку в патрон. Світильник готовий.

Апгрейд гасового ліхтарика
Апгрейд гасового ліхтарика

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.