Яндекс.Метрика

Акваріум у вазі

Всім відомо, що акваріум — відмінна прикраса інтерьєру квартири. Але не всі знають, що в акваріум можна перетворити звичайну вазу для квітів.
Акваріум у вазі володіє трьома незаперечними перевагами. По-перше, він не займає багато місця і його можна з легкістю поставити на підвіконня або книжкову полицю. По-друге, догляд за акваріумом у вазі нескладний і не забирає багато часу у свого володаря. По-третє, якщо захоплення аквариумистикой вам набридне, то позбутися такого акваріума не завдасть особливої проблеми.

Отже, що знадобитися для виготовлення міні-акваріума? Невелика ваза, кілька водних рослин і дрібна галька. Ваза може володіти будь-якою формою, але все-таки круглий посудину переважно. Водні рослини краще взяти самі невибагливі — наприклад, роголістнік або кабомбу.

Акваріум у вазі

Перед створенням акваріума вазу потрібно промити водою.

Акваріум у вазі

І гальку теж.

Акваріум у вазі

Після цього можна насипте гальку в вазу і приступайте до посадки водних рослин. Садити рослини зручніше пінцетом (особливо якщо горлечко вази вузьке). Однак, якщо пінцета у вас немає, то посадити рослини можна руками.

Акваріум у вазі

Коли рослини посаджені, вазу можна наповнювати водою. Звичайна вода з під крана мало підходить для цієї мети — в ній міститься багато речовин, шкідливих для водних рослин. Тому краще використовувати відстояну воду. У крайньому випадку — кипьячену.

Акваріум у вазі

Звичайно, в такий міні-акваріум рибок заселяти не рекомендується. Вони там довго не проживуть, так як необхідне обладнання (компресор і фільтр) розмістити у вазі просто нереально. Замість рибок можна поселити більше невибагливих істот — водних равликів. Вони харчуються водорослевими обростаннями і не вимагають особливого догляду.

Готовий акваріум у вазі слід поставити в будь світле місце квартири. Таким місцем може послужити підвіконня або полку, що знаходиться поблизу з вікном. А якщо ви хочете розташувати міні-акваріум в глибині кімнати, то буде потрібно штучне джерело світла — настільний світильник з енергозберігаючою лампою. Удачи вам в акваріумістики!

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.