Яндекс.Метрика

Адвентскій вінок

Створити святковий настрій і прикрасити квартиру напередодні Різдва допоможе такий традиційний символ, як вінок Адвента. Зазвичай його виготовляють з ялинових гілок і прикрашають бантами з атласних стрічок і свічками, однак можна створити власний Адвентскій вінок і з підручних засобів.
Перш за все, необхідно зробити основу для майбутнього вінка: для її виготовлення знадобиться кілька старих газет, паперові серветки, скотч.
Дві товстих газети слід згорнути в трубочки і зьєднати між собою за допомогою скотча — це буде каркас вінка Адвенту.

Адвентскій вінок

Потім газети потрібно обклеїти паперовими серветками (для цих цілей можна використовувати і мьякий папір), щоб надати основі більш акуратний вигляд і уникнути розмотування газетних сторінок.

Адвентскій вінок

Отже, каркас готовий і можна приступати до його перетворенню в чарівний вінок. Для цього, в першу чергу, необхідно обмотати основу стрічкою з органзи зеленого кольору — це допоможе уникнути просвічування світлого каркаса у готового вінка.

Адвентскій вінок

Потім поверх органзи намотується мішура: для створення вінка найкраще взяти зелену, з ефектом сніжної пороші, проте підійде і чисто зелена.

Адвентскій вінок

Для мого вінка середніх розмірів однієї штуки виявилося недостатньо, тому поряд з першою смугою мішури мені довелося намотати другу, при цьому дотримуючись напрямок руху.

Адвентскій вінок

Декорувати готовий вінок можна атласними бантами, ялинковими намистом або кулями, витонченими гірляндами або сосновими шишками — вибір оформлення залежить тільки від фантазії. Мій вінок прикрашений кількома бантами в традиційній різдвяній гамі і невеликим дзвіночком.

Адвентскій вінок

У центрі мого вінка за традицією розмістилися свічки Адвента: три фіолетових і одна рожева. У першу неділю Адвенту запалюється одна перша свічка, в друге дві і так далі — це символізує наростання радісного настрою.

Адвентскій вінок

Зробити Адвентскій вінок своїми руками дуже просто, а атмосфера свята і тепла, яку він дарує, буде гідно оцінена як рідними, так і гостями будинку.

Адвентскій вінок
Адвентскій вінок

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.