Яндекс.Метрика

3D ландшафт для дітей

3D ландшафт для дітей

Діти винесли мозок? Їх просто треба чимось зайняти! Пропоную зробити разом з ними об’ємний ландшафт. Це дуже творчий процес, який захопить дітей (а може навіть і батьків) надовго. Ми робили такі ландшафти вдома і на уроках. Тему можна вибрати будь-яку: дно океану, ліс, ферма, гірський каньйон і т.д. Особливий захват у дітей викликає можливість використовувати природні матеріали: камені, гілочки, шишки, мушлі, пісок і т.д.

Для виготовлення 3D ландшафту (савана) потрібно:
Картон гофрований,
Папір (газети, журнали),
Малярський (паперовий) скотч,
Ножиці,
Гіпс,
Гуаш,
Пензлики,
Камені, гілочки,
Клей ПВА,
Пластилін.

Картон потрібен щільний, оскільки на ньому будуть розташовуватися досить важкі предмети. Найпростіший варіант — розрізати якусь коробку. З паперу робимо нерівності: гори і височини. Для цього мнем папір в кому і кріпимо до картону з допомогою малярного скотча. Як би акуратно ми це не робили, все одно залишаються щілини. Щоб згладити наш ландшафт, а також спростити процес розфарбовування знадобиться гіпс.

Гіпс розводиться водою до зручної для вас консистенції. Рідкий гіпс можна наносити широким пензлем, помірно густий — руками. Весь ландшафт покриваємо гіпсовим шаром, намагаючись «зашпатльовать» очевидні нерівності. Самі проблемні місця — це місця кріплення наших височин і гір. Покритому гіпсом ландшафту потрібно дати повністю висохнути.

3D ландшафт для дітей

Висохлий ландшафт покриваємо фарбою. Використовуємо «природні» кольори: зелений, жовтий, чорний, коричневий.

3D ландшафт для дітей

Зазвичай дітям не потрібно нічого пояснювати на цьому етапі. Далі вони можуть все зробити самі. Поки буде висихати розфарбований ландшафт, збираємо природні матеріали. Камінці можна просто розкласти або приклеїти клеєм, гілочки прикріпити на пластилін.

3D ландшафт для дітей

До речі, що за ландшафт без тварин? Їх потрібно зліпити з пластиліну. Подумайте разом з дітьми які мешканці можуть жити в такій місцевості. Справа піде швидше і якісніше, якщо дати дітям готові фігурки тварин для прикладу.

3D ландшафт для дітей
3D ландшафт для дітей

Також є спрощений варіант об’ємного ландшафту, який робиться з картону й пластиліну. На уроці ІЗО ми робили в такій техніці ферму. На картоні-основі практично все було з пластиліну: трава, струмок, тварини. Навіть сарай діти будували з пластилінових цеглин.

Ландшафт — це заняття не на один раз. Його можна регулярно оновлювати, підфарбовувати, міняти мешканців. Дітям така саморобка повинна сподобатися.

Діточки при справі, тепер і самим можна пограти в дорослі ігри. Играть в казино — це завжди адреналін, задоволення і, можливо, великий виграш.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.